Služby

V oblasti EZS a EPS firma Elektroservis zabezpečila po dobu své činnosti cca 600 objektů.

Firma Elektroservis zaměstnává 7 vlastních,  profesně vyškolených pracovníků a je vybavena moderní  měřící a montážní technikou, čímž dokáže operativně řešit většinu požadavků zákazníků . Disponuje vlastní projekční činností. Dále spolupracuje s dalšími odborníky v této oblasti, což umožňuje udržet krok s neustálým technickým  vývojem.

Klade důraz na zastupitelnost a spolehlivost  pracovníků, čímž dokáže zabezpečovat v případě požadavku i nepřetržitý servis.

   


Kontakt

Elektroservis-Jan Sládek a spol.

Plzeňská 245
Horažďovice
34101


tel: 376512433


EPS

30.07.2011 13:44

Montujeme protipožární ucpávky HILTI

Ucpávky HILTI se používají především do všech prostupů a spár v budovách a stavebních komplexech, jimiž by se mohl šířit oheň a kouř. Při použití ucpávky HILTI vznikne maximální zamezení šíření ohně, kouře a možné vzniklé škody se omezí na minimum. Kvalita systémů ucpávky HILTI byla potvrzena v...

Celý článek

—————

25.05.2011 17:14

Jsme výhradními zástupci firmy Telelarm v západočeské oblasti

V oblasti Elektrické požární signalizace projektujeme a montujeme vysoce kvalitní, moderní systémy EPS ústředen Panasonic firmy Telelarm -analogové  adresné systémy  EBL 512, EBL 512 G3, EBL 128. Samozřejmostí je servisní a revizní činnost na uvedené systémy .

Celý článek

—————